BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

Hem müzisyen hem komedyen olabilen nadir insanlardan Reggie Watts geçen yıl Comedy Bang Bang’den ayrılıp James Corden’lı The Late Late Show’a transfer olmuştu. Reggie Star Wars filmlerine ve özellikle...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

Nisan ayında yayınlanacak yeni albümü The Hope...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

Google’ın  çocukların müzik ve ses konusunda eğitimlerine...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

2000 yılında yayınlanan Freak Magnet albümünün yarattığı...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

Bob Dylan’ın  sıkı hayranları tarafından uzun zamandır...

Devamı

kylie minogue

Rihanna ve Kylie Minogue Karşı Karşıya

  Müzik dünyasının genç yıldızı Rihanna ve tam anlamıyla yılların eskitemediği diva Kylie Minogue aynı Emilio Pucci elbiseyi tercih etmişler. Elbisenin hangisine daha yakıştığına karar vermek size kalmış…

Paylaş
Devamı

Kylie Minogue, Aphrodite Dünya Turnesi Başladı

Kylie Minogue’un 19 Şubat’ta Danimarka’da start alan yeni dünya turnesi Aphrodite: Les Folies adını taşıyor. Avrupa, Asya ve kuzey Amerika’daki konserleri 22 Mayıs 2011’e kadar devam edecek olan Kylie Minogue’u Aphrodite turnesinin açılış gecesinden görüntüleriyle izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Kedi Kadın Kylie

Kylie Minogue Londra’daki evinden ilginç kıyafet seçimi ile çıkarken görüntülenmiş. (31 Ocak 2011)

Paylaş
Devamı

Kylie Minogue – Glamour, Ocak 2011

Haziran 2010’da  yayınlanan 11. albümü Aphrodite ile İngiliz litelerinde yeniden 1 numaraya ulaşan Kylie Minogue Glamour dergisinin Ocak 2011 kapak kızı. İşte fotoğraf çekiminden kareler:

Paylaş
Devamı

Kylie Minogue’dan Yeni Yıl Hediyesi: Santa Baby

İlk kez 1953 yılında Eartha Kitt tarafından seslendirilen Santa Baby, Madonna dahil sayısız müzisyen tarafından yeniden yorumlanmış bir şarkı. 2010 yılının son günlerinde Kylie Minogue da Santa Baby’i yorumlayanlar arasında yerini aldı. Neşeli videosuyla Santa Baby’i bir kez de Kylie Minogue’dan dinlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Kylie Minogue, Take That ve Cheryl Cole Kraliçe İçin Sahnedeydi

Kraliçe Elizabeth ve eşi Prens Philippe’in de seyirci olarak katıldıkları ve  geliri sanatçılar yararına kurulmuş olan Entertainment Artistes’ Benevolent Fund’a bağışlan Royal Variety Performance 2010 gala gecesinde Kylie Minogue, Take That ve Cheryl Cole sahnedeydi. Geçen hafta gerçekleşen gecenin performansları için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Kylie’den Pacman Temalı Video: Better Than Today

Onbirinci albümü Aphrodite’den yayınlanan yeni single Better Than Today için bizzat Kylie’nin yönettiği videoya Pacman teması hakim.Göz alıcı yeni videosuyla Kylie’yi izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Kylie Minogue Maseratisi ile Hava Attı

İtalyanlar Maserati almak için iki şey gerekir derler: zevk ve para… Kylie’de ikisi de fazlasıyla var. Arabasyla  Londra’da görüntülenen Kylie’nin Maseratisinin modeli Gran Turismo!

Paylaş
Devamı

Wonderful Life: Hurts vs Kylie Minogue

Manchester’lı ikili Hurts’ün 6 Eylül 2010’da yayınlanan ilk albümü Happiness’ın ikinci şarkısı Wonderful Life sadece müzikseverlerin değil Kylie Minogue gibi bir süperstarın da dikkatini çekti. Önce Hurts’den hemen ardından Kylie Minogue’dan Wonderful Life için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Kylie’den Onbirinci Albüm: Aphrodite

Onbirinci albümü Aphrodite’i Temmuz 2010′da yayınlayan Kylie Minogue, albüm tanıtımı için Avrupa ve Amerika’da katıldığı televizyon programları sonrası kızkardeşi Danni Minogue’un yeni doğan bebeğini görmek üzere memleketi Avustralya’ya gitmişken promosyon çalışmalarına da devam ediyor. İngiliz listelerine bir numaradan giren Aphrodite, Kylie Minogue’un listelerde bir numaraya ulaşabilen beşinci albümü. Albümün ilk single’ı All the Lovers’ın 26…

Paylaş
Devamı