BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

5 Nisan 1994’de intihar ederek 27 yaşında hayata gözlerini yuman Nirvana’nın unutulmaz solisti Kurt Cobain milyonlarca gence olduğu gibi Jared Leto’ya da ilham kaynağı olmuş. YouTube’da yayınladığı bu videoya...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

5 Nisan 1994’de intihar ederek 27 yaşında...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

5 Nisan 1994’de intihar ederek 27 yaşında...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

5 Nisan 1994’de intihar ederek 27 yaşında...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

5 Nisan 1994’de intihar ederek 27 yaşında...

Devamı

jared leto

Jared Leto’dan Kurt Cobain’e Saygı Duruşu

5 Nisan 1994’de intihar ederek 27 yaşında hayata gözlerini yuman Nirvana’nın unutulmaz solisti Kurt Cobain milyonlarca gence olduğu gibi Jared Leto’ya da ilham kaynağı olmuş. YouTube’da yayınladığı bu videoya yazdığı açıklama ile Kurt Cobain’e teşekkğr eden ve onun varlığı sayesinde müziğe başladığını anlatan Jared Leto aktörlüğü geri planda bırakarak grubu 30 Seconds to Mars ile…

Paylaş
Devamı

30 Seconds to Mars’ın Yasaklanan Videosu: Hurricane

Aktörlüğe uzun zaman önce veda edip kendini müziğe adayan Jared Leto, grubu 30 Seconds to Mars’ın üçüncü albümü This Is War’dan yayınlanan son single Hurricane’in videosunu kendi yönetti. Bu 13 dakikalık kısa film MTV dahil çoğu müzik televizyonunda yasaklandı ve sansürlendi. İşte 30 Seconds to Mars’ın yasaklı videosu:

Paylaş
Devamı

Bad Romance: Lady Gaga vs 30 Seconds to Mars

Lady Gaga’nın en çok yorumlanan şarkılarından Bad Romance‘i en iyi yorumlayanlardan biri aktör Jared Leto‘nun grubu 30 Seconds to Mars oldu. 29 Mart 2010’da BBC Live Lounge için canlı kaydedilen Bad Romance’i ve öncesinde Lady Gaga’nın 2009’da Ellen Show yorumuyla Bad Romance’i izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Jared Leto Dior Defilesinde

30 Seconds to Mars’ın solisti / ünlü aktör Jared Leto, Paris’te 6 Temmuz 2010’da gerçekleşen Christian Dior defilesini Jessica Alba ile yanyana seyretti.

Paylaş
Devamı

Jared Leto’dan Pembe Saç Açılımı!

30 Seconds to Mars grubunun solisti ünlü aktör Jared Leto, twitter hesabından paylaştığı bu fotoğrafı ile yeni saç modelini hayranlarına sergiledi.

Paylaş
Devamı