BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül Töreninden kırmızı halı görüntüleri- sırasıyla: Ciara, Florence Welch, Jennifer Hudson, Jewel, Katy Perry, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Rihanna, Selena Gomez,Justin Bieber, Willow...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül...

Devamı

adam lambert

Grammy Ödülleri 2011: Kırmızı Halı

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül Töreninden kırmızı halı görüntüleri- sırasıyla: Ciara, Florence Welch, Jennifer Hudson, Jewel, Katy Perry, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Rihanna, Selena Gomez,Justin Bieber, Willow Smith ve Adam Lambert…

Paylaş
Devamı

Adam Lambert Paparazziye Saldırdı

Miami tatili sırasında kendisini ısrarla takibeden paparazziye karşı sabrı tükenen Adam Lambert paparazziyi kovalayıp dövdü! (16 Eylül 2010)

Paylaş
Devamı

Adam Lambert’in Yeni Dövmesi

Adam Lambert, twitter hesabından yeni yaptırdığı dövmeyi hayranlarıyla paylaştı. Sonsuzluk sembolünü eski dövmesi Horus’un gözünün hemen altına yaptıran genç şarkıcı ABD turnesine devam ediyor.

Paylaş
Devamı

Adam Lambert Glam Nation Turne Fotoğrafları

Adam Lambert, ilk  albümü For Your Entertainment sonrası çıktığı Glam Nation turnesine başarıyla devam ediyor. Haziran 2010’da başlayan turne Ekim 2010’a kadar devam edecek. İşte turnenin California konserinden fotoğraflar:

Paylaş
Devamı

Adam Lambert’in Yeni Saç Modeli

Adam Lambert konser turnesi öncesi yeni saç modelini twitter hesabından hayranları ile paylaştı!

Paylaş
Devamı

Adam Lambert ve Justin Bieber’dan Yeni Videolar

Geçen hafta  birer video yayınlayan genç kuşağın yeni yıldızları Justin Bieber ve Adam Lambert  Kanada’nın MTVsi Much Music Gecesinden de ödülle döndüler. Justin Bieber’ın kendisini keşfeden Usher ile seslendirdiği Somebody to Love ve Adam Lambert’dan If I Had You için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Much Music Ödül Gecesi – Kırmızı Halı

20 Haziran akşamı Toronto’da düzenlenen ve sunuculuğunu Miley Cyrus’un yaptığı Much Music Ödül Töreni öncesi kırmızı halı zamane yıldızlarını ağırladı. Kesha, Adam Lambert, Drake, Katy Perry ve Justin Bieber’ı sayısız hayran karşıladı.

Paylaş
Devamı

Kesha, Justin Bieber ve Adam Lambert Wango Tango’da

Her yıl California’da düzenlenen Wango Tango Konserine bu yıl Kesha, Justin Bieber, Adam Lambert, Akon, B.O.B, Kelly Rowland, David Guetta, Usher ve Ludacris de katıldı. Beklenildiği üzere Kesha, Justin Bieber ve Adam Lambert’in konserleri en çok ilgiyi çekti. İşte Wango Tango’dan fotoğraflar:

Paylaş
Devamı

Adam Lambert, Rolling Stone Japonya (Mayıs 2010)

Mart ayında Japonya’da konserler veren Adam Lambert‘in ada halkı üzerinde etkisi devam ediyor! Rolling Stone Japonya edisyonu kapağını süsleyen Adam Lambert 2010 yazını Amerika turnesi ile geçirecek.

Paylaş
Devamı

Adam Lambert Tokyo’da

American Idol yarışmasında hüsrana uğramasında rağmen oldukça popüler olan Adam Lambert yeni albümü Let Me Entertain You’nun tanıtımı için Japonya’da konserler veriyor. Sahne kıyafeti seçimleri konusunda cesur davranan Adam Lambert Tokyo konserinde seçimlerinde biraz aşırıya kaçmış görünüyor!

Paylaş
Devamı