BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

U2’nın artık klasikleşmiş 1988 yılı albümü Rattle and Hum’da yer alan B.B. King ile birlikte seslendirdikleri When Love Comes to Town şarkısını bilmeyen azdır. B.B. King’in hafta başı gelen...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

U2’nın artık klasikleşmiş 1988 yılı albümü Rattle...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

U2’nın artık klasikleşmiş 1988 yılı albümü Rattle...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

U2’nın artık klasikleşmiş 1988 yılı albümü Rattle...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

U2’nın artık klasikleşmiş 1988 yılı albümü Rattle...

Devamı

bono

U2’dan B.B. King’e Saygı Duruşu

U2’nın artık klasikleşmiş 1988 yılı albümü Rattle and Hum’da yer alan B.B. King ile birlikte seslendirdikleri When Love Comes to Town şarkısını bilmeyen azdır. B.B. King’in hafta başı gelen vefat haberi sonrası Canada’da start alan Innocence + Experience turne ilk konserinde When Love Comes to Town’ı 22 yıl aradan sonra ilk kez seslendiren grubu izlemek…

Paylaş
Devamı

Bono’nun Kızlarıyla New York Keyfi

2009 yılında start alan U2 360° turnesinin Avustralya ayağı öncesi kızları 21 yaşındaki Jordan ve 19 yaşındaki Memphis Eve ile New York’ta vakit geçiren Bono 2011 yılının Şubat ayında da U2 ile bu kez 360° turnesinin Güney Afrika ayağı için Johannesburg ve Cape Town’da olacak.

Paylaş
Devamı

Bono & Zülfü Livaneli Düeti (06.09.2010)

6 Eylül 2010 U2 İstanbul konserinin en büyük sürprizi Bono’nun Zülfü Livaneli’yi sahneye çağırmasıydı kuşkusuz.. İşte konserden o anın görüntüleri… U2 Istanbul – Bono & Zülfü Livaneli Düet Yükleyen sazsozben. – Diğer müzik videolarına göz atın.

Paylaş
Devamı

U2’nun İstanbul Turu

Bu akşam uzun yıllar sonra ilk kez İstanbul’da konser verecek olan U2’nun İstanbul turu oldukça yoğun geçti. Önce grup Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Bono, Tayyip Bey’e bir i-pod hediye etmiş- güzel hediye umarım bir kullanan olur. Akşam saatlerinde ise grup köprüden yürüyerek geçti. Üsküdar-Beşiktaş motoruyla geçseler daha zevkli olurdu ama Bono takmıştı yürüyerek geçmeye!…

Paylaş
Devamı

U2 İstanbul’da!

6 Eylül’de İstanbul’da 360 turnesi kapsamında konser verecek olan U2 , üç gün gecirecekleri İstanbul’a geldiler. Müzikseverler tarafından havaalanında karşılanan U2, oldukça rahat hareketleriyle takdir topladı. Bono imza dağıttı, fotoğraf çektirdi, klasik ünlü triplerine girmeden adam gibi davranmaları benim çok hoşuma gitti. İşte karşılama sırasında Hürriyet tarafından çekilen fotoğraflar:

Paylaş
Devamı

Bono Medvedev’e Çaya Gitti

Bono ilk Moskova konseri öncesi Devlet Başkanı Dimitri Medvedev ile görüşmüş. Bu fotoğraf sizce de biraz romantik görünmüyor mu!

Paylaş
Devamı

Bono İyileşti, U2 Sahnelere Döndü

Bono’nun geçirmiş olduğu ameliyat sonrası Kuzey Amerika turnesini tamamen iptal eden U2, 6 Ağustos 2010’da 360 Turnesinin Avrupa ayağına tekrar start verdi. Bono’nun oldukça enerjik gözüktüğü konser sırasında ilk kez çaldıkları üç yeni şarkıdan Glastonbury’i izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Bono Ameliyat Sonrası Fransa’da Dinleniyor

Bono, geçen ay geçirdiği acil sırt amelyatı sonrası nekahat dönemini Güney Fransa’da villasında geçiriyor. Dostları tarafından ziyaret edilen Bono’nun dünkü misafirleri Lance Armstrong, sevgilisi ve oğlu idi. Lance Armstrong’un twitter hesabından paylaştığı bu resimde Bono gayet iyi görünüyor.

Paylaş
Devamı

Haiti İçin: Jay-Z, Rihanna, Bono, The Edge

12 Ocak 2010’da gerçekleşen yıkıcı Haiti depreminin yaralarını sarmak üzere George Clooney öncülüğünde gerçekleştirilen ve Amerikan televizyon kanallarının aynı anda yayınladığı Hope for Haiti Now yardım çağrısı ünlülerin katılımıyla 22 Ocak Cuma akşamı gerçekleşti. Tüm geliri Haiti’ye bırakılacak olan yeni single Stranded (Haiti Mon Amour) Jay-Z, Rihanna, Bono ve The Edge tarafından seslendirildi. İzlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Fergie, Mick Jagger ve U2 Aynı Sahnede

30 Ekim 2009 tarihinde New York Madison Square Garden’da düzenlenen Rock’n Roll Hall Of Fame’in 25. yıldönümü konserlerinin ikincisinde sahnede U2‘ya katılan Mick Jagger ve Fergie, Rolling Stones klasiği Gimme Shelter‘ı birlikte seslendirdiler. Aynı sahneye çıkınca onca yaşına rağmen Mick Jagger’ın karizmasının Bono ve Fergie’yi nasıl yerle bir ettiğini görmek için de özellikle faydalı bir…

Paylaş
Devamı