BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

The Runaways filminin galası 11 Mart 2010’da Los Angeles’ta yapıldı. Filmin iki genç yıldızı Kristen Stewart ve Dakota Fanning kırmızı halıda canlandırdıkları karakterler Joan Jett ve Cherie Currie ile...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

The Runaways filminin galası 11 Mart 2010’da...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

The Runaways filminin galası 11 Mart 2010’da...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

The Runaways filminin galası 11 Mart 2010’da...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

The Runaways filminin galası 11 Mart 2010’da...

Devamı

kristen stewart

The Runaways’in Galası Yapıldı

The Runaways filminin galası 11 Mart 2010’da Los Angeles’ta yapıldı. Filmin iki genç yıldızı Kristen Stewart ve Dakota Fanning kırmızı halıda canlandırdıkları karakterler Joan Jett ve Cherie Currie ile basına poz verdiler.

Paylaş
Devamı

Joan Jett Sundance Film Festivalinde

24 Ocak Pazar akşamı Joan Jett  kendi hayatından esinlenen The Runaways filminin 2010 Sundance Film Festivalindeki gösterimine katılarak ekibe destek verdi. Floria Sigismondi tarafından yazılıp yönetilen The Runaways adlı filmde Twilight serisi ile dünyaca üne kavuşan Kristen Stewart’a Dakota Fanning eşlik ediyor. Kırmızı halı görüntülerinde Joan Jett’in yanısıra The Runaways’in diğer elemanı Cherie Currie ve…

Paylaş
Devamı

Joan Jett Filmi The Runaways 2010’da Gösterimde

70’li yılların teenage kız rock grubu The Runaways Joan Jett ve Lita Ford’u müzik dünyasına kazandırmıştı. 2010 yılının ilk yarısı gösterime girmesi beklenen Floria Sigismondi tarafından yazılıp yönetilen The Runaways’de yeni neslin genç aktisleri Kristen Stewart ve Dakota Fanning rol alıyor. Filmin fragmanını izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Death Cab for Cutie Twilight Sularında

Death Cab for Cutie, Twilight serisinin ikinci filmi olan New Moon için yazdıkları Meet Me on the Equinox‘un videosunu dün yayınladı. Video boyunca filmin yıldızları Kristen Stewart ve Robert Pattinson yeni filmin görüntüleri ile ön planda. Meet Me on the Equinox, New Moon soundtrack’inde de yer alacak. Video için tıklayın:

Paylaş
Devamı