BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

Eskilerin Black Sabbath genç neslin ise The Osbournes deyince tanıdığı Ozzy Osbourne, prodüktörlüğü oğlu Jack Osbourne tarafından üstlenen God Bless Ozzy Osbourne adlı dokümanterin Tribeca Film Festivalinde yapılan ilk...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

Eskilerin Black Sabbath genç neslin ise The...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

Eskilerin Black Sabbath genç neslin ise The...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

Eskilerin Black Sabbath genç neslin ise The...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

Eskilerin Black Sabbath genç neslin ise The...

Devamı

ozzy osbourne

Ozzy Ailesiyle Tribeca Film Festivalinde

Eskilerin Black Sabbath genç neslin ise The Osbournes deyince tanıdığı Ozzy Osbourne, prodüktörlüğü oğlu Jack Osbourne tarafından üstlenen God Bless Ozzy Osbourne adlı dokümanterin Tribeca Film Festivalinde yapılan ilk gösterimine karısı Sharon, kızı Kelly ve oğlu Jack ile birlikte katıldı. ( 25 Nisan 2011, New York)

Paylaş
Devamı

Ozzy Osbourne ve Justin Bieber’dan Best Buy Reklamı

6 Şubat Pazar günü Super Bowl ekranında yayınlanan en komik reklamlardan biri Justin Bieber ve Ozzy Osbourne’u bir araya getiren Best Buy reklamıydı. Daha önce Ozzy Osbourne’un bir röportajda Justin Bieber’ı tanımadığını söylemesi bu reklama da esin kaynağı olmuş. İşte Ozzy ve Justin’li Best Buy reklamı:

Paylaş
Devamı

Justin Bieber ve Ozzy Osbourne Bir Arada!

Aralık 2010’da bir tv röportajı sırasında Justin Bieber’ın kim olduğunu bilmediğini söyleyen Ozzy Osbourne reklamcıların ısrarı ve cömert teklifleri sonucu genç yıldızla tanışmışa benziyor! Ozzy hayranlarını tamamen hayal kırıklığına uğratacak Best Buy reklamı 30 saniye sürecek ve 6 Şubat 2011’de yayınlanacak.  İşte Ozzy’nin Justin röportajı ve reklamdan ilk kare..

Paylaş
Devamı

Ozzy Osbourne Hayranlarını Korkuttu!

Ozzy Osbourne, 22 Haziran’da yayınlanacak olan yeni albümü Scream’in tanıtım turlarından birini New York Madame Tussauds balmumu heykel müzesinde gerçekleştirdi. Heykeli ile fotoğraf çektirdiğini sanan Ozzy hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu! Bu eğlenceli görüntüleri izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Slash, Cypress Hill ve Fergie’den Paradise City Yorumu

11 Kasım’da Japonya’da yayınlanan ve Japon hard rock grubu  B’Z solisti Koshi Inaba ile işbirliği yaptığı Sahara single’ının B-side’ı için Cypress Hill ve  Fergie ile eski grubu Guns N’ Roses‘dan Paradise City‘i tekrar kaydeden Slash, yeni albümü Slash and Friends‘te Ozzy Osbourne, Chris Cornell, Dave Grohl, Flea ve Steven Adler ile de çalışmış. İşte Paradise…

Paylaş
Devamı