BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One Big Weekend Festivalinde kimler yoktu ki: Taylor Swift’den Muse’a, Foo Fighters’dan Florence and the Machine’e tam bir yıldız yağmuru olan festivalden harika...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı

snoop dogg

BBC Radio One Big Weekend’de Yıldız Yağmuru

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One Big Weekend Festivalinde kimler yoktu ki: Taylor Swift’den Muse’a, Foo Fighters’dan Florence and the Machine’e tam bir yıldız yağmuru olan festivalden harika performanslar için tıklayın, daha fazlası için BBC1 YouTube sayfasına!  

Paylaş
Devamı

Nickelodeon Yıldızı Snoop Dogg

  Nickelodeon’un sevilen  çizgi dizisi Sanjay & Craig‘e konuk olan Snoop Dogg yeni albümü BUSH’u bundan iyi tanıtamazdı! Sanjay ve konuşan yılanı Craig’e komşu olan Street Dog karakterinde çizgi dizide görünecek olan Snoop Dogg belli ki oldukça eğlenmiş.   Ayrıca Snoop’un onüçüncü albümü BUSH’dan yayınlanan ikinci single So Many Pros’a da gözatmadan geçmemeli:    

Paylaş
Devamı

Katy Perry’den California Gurls

Jay-Z ve Alicia Keys’in New York şarkısı Empire of State of Mind‘ın başarısından sonra Katy Perry ve Snoop Dogg’dan bir California şarkısı geldi. Maxim dergisinin en seksi listesinin bir numarasında yer alan Katy Perry,bu video için Lady Gaga ve Christina Aguilera’nın tersine Şirine imajını tercih etmiş. 24 Ağustos’ta yeni albümü Teenage Dream’i yayınlayacak olan Katy…

Paylaş
Devamı

MTV 2010 Sinema Ödülleri Gecesi

2010 MTV Sinema Ödülleri gecesine katılan müzik dünyasının ünlüleri arasında Katy Perry Snoop Dogg ve Christina Aguilera da vardı.

Paylaş
Devamı

Larry King ve Snoop Dogg Bir Arada!

Bir arada görmeyi en son umacağımız iki kişi;  ünlü televizyoncu Larry King ile hip hop yıldızı Snoop Dogg birlikte gezmeye çıkmış! 77 yaşındaki CNN yıldızı Larry King aynı zamanda sıkı bir twitter kullanıcısı. İşte twitter hesabından yayınladığı Snoop Dogg ile yaptıkları araba gezisinin kanıtı!

Paylaş
Devamı

Snoop Dogg ve Darth Vader New York Buluşması

Star Wars filmlerinden esinlenen yeni Adidas Koleksiyonu Originals X Star Wars’ın tanıtımını New York Times Square’de gerçekleştiren Snoop Dogg, tanıtım süresince Darth Vader ile objektiflere poz verdi (4 Şubat 2010)

Paylaş
Devamı

Snoop Dogg’dan Yeni Video: I Wanna Rock

8 Aralık’ ta yayınlanacak olan Snoop Dogg’un onuncu albümü Malice n Wonderland’in üçüncü single’ı I Wanna Rock’ın videosu 26 Kasım’da ilk kez MTVde yayınlandı. Yeni albümünün tanıtımı için Malice n Wonderland adında kısa bir film de yayınlamak üzere olan Snoop Dogg’dan I Wanna Rock videosu için tıklayın:

Paylaş
Devamı