BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

Fiona Apple’ın 1996 yılında yayınlanan ilk albümü Tidal’dan yayınlanan en başarılı single olan Criminal’ı The Pretty Reckless bir radyo röportajı sonrası yeniden yorumlamış. İşte şarkının 1997 yılında MTV ekranlarından...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

Fiona Apple’ın 1996 yılında yayınlanan ilk albümü...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

Fiona Apple’ın 1996 yılında yayınlanan ilk albümü...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

Fiona Apple’ın 1996 yılında yayınlanan ilk albümü...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

Fiona Apple’ın 1996 yılında yayınlanan ilk albümü...

Devamı

the pretty reckless

Criminal: Fiona Apple vs The Pretty Reckless

Fiona Apple’ın 1996 yılında yayınlanan ilk albümü Tidal’dan yayınlanan en başarılı single olan Criminal’ı The Pretty Reckless bir radyo röportajı sonrası yeniden yorumlamış. İşte şarkının 1997 yılında MTV ekranlarından eksik olmayan videosu ve Taylor Momsen’li Pretty Reckless’tan 2011 yorumu:

Paylaş
Devamı

Taylor Momsen – Galliano, Parlez-moi d’Amour Reklamı

Gossip Girl dizisine ara veren ve The Pretty Reckless ile müziğe devam eden Taylor Momsen Galliano’nun Parlez Moi D’amour adlı yeni parfümün reklamı için kamera karşısına geçti.

Paylaş
Devamı

Taylor Momsen Yaşıtları Gibi Giyinirse!

Gossip Girl‘ün Jenny Humphry’si ve The Pretty Reckless‘ın solisti Taylor Momsen 16 yaşında olmasına rağmen ağır makyajı ve striptizcileri çağrıştıran kıyafet seçimiyle kendine 90lı yılların Courtney Love’ını örnek almışa benziyor. Ama Sugar dergisinin kapağında tam 16 yaşında bir genç kızın olması gerektiği gibi çıkmış. Gerçekten harika!

Paylaş
Devamı

Taylor Momsen The Pretty Reckless ile Turnede

Haziran 2010’da grupla aynı adı taşıyan bir EP yayınlayan The Pretty Reckless, 25 Haziran’da California’da turneye start verdi. Giyimi ve makyajı ile çok daha büyük gözükse de hala 16 yaşında olan Taylor Momsen’ın Gossip Girl’ün 4. sezonunda pek gözükmeyeceği de kesinlik kazandı.

Paylaş
Devamı

The Pretty Reckless’dan Yeni Video:Make Me Wanna Die

Gossip Girl dizisinin küçük Jenny’si Taylor Momsen’in grubu The Pretty Reckless 2009’da kuruldu. İlk albümünü Ağustos 2010’da yayınlamayı planlayan  grup Make Me Wanna Die adlı şarkyı 17 Mayıs’ta yayınladı. 17 yaşındaki Taylor Momsen ve grubu The Pretty Reckless’ı izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Gossip Girl’den Taylor Momsen ve Grubu The Pretty Reckless

Ünlü gençlik dizisi Gossip Girl’den bir müzisyen daha çıktı. Daha önce Blair Waldorf ‘u canlandıran Leighton Meester single yayınlamıştı. Debbie Harry ve Courtney Love’dan etkilendiğini söyleyen 17 yaşındaki Taylor Momsen 2009 yılında kurduğu The Pretty Reckless ile turneye de çıktı. Dizide Jenny Humphrey’i canlandıran Taylor, Gossip Girl yapımcılarının The Pretty Reckless şarkılarını dizide kullanmamalarından şikayetçi….

Paylaş
Devamı