BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

20 Kasım 2011’de gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde yılın sanatçısı Taylor Swift, yılın grubu Maroon 5 seçilirken, Adele en iyi pop/rock kadın ses kategorisinde ödüle layık görüldü. Lady Gaga’nın...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

20 Kasım 2011’de gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

20 Kasım 2011’de gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

20 Kasım 2011’de gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

20 Kasım 2011’de gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri...

Devamı

christina aguilera

Amerikan Müzik Ödülleri: Katy Perry, Justin Bieber, Jennifer Lopez,Maroon 5,Christina Aguilera

20 Kasım 2011’de gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde yılın sanatçısı Taylor Swift, yılın grubu Maroon 5 seçilirken, Adele en iyi pop/rock kadın ses kategorisinde ödüle layık görüldü. Lady Gaga’nın hiç ödül almadığı ender törenlerden biri olan Amerikan Müzik Ödülleri gecesinden performanslar için tıklayın: Katy Perry’den The One That Got Away, Justin Bieber’dan Mistletoe,  En İyi…

Paylaş
Devamı

Grammy Ödülleri 2011: Aretha Franklin’e Saygı Duruşu

13 Şubat gecesi gerçekleşen 2011 Grammy Ödül Töreninin açılışını efsanevi Aretha Franklin şarkılarıyla Christina Aguilera, Jennifer Hudson, Florence Welch, Martina McBride ve Yolanda Adams’dan geldi… Hommage à Aretha Franklin – GRAMMY 2011 (13 Février) Yükleyen Christina-News. – Öne çıkan müzik videolarını izleyin.

Paylaş
Devamı

Cher ve Christina Aguilera – Burlesque Berlin Gala

Başrollerini paylaştıkları Burlesque filminin Berlin galasında görüntülenen Christina Aguilera ve Cher filmin aldığı pozitif eleştirilerden memnun görünüyorlar. (16 Aralık 2010) Burlesque eleştirmenlerce 100 milyon doları aşan bütçeli Angelina Jolie / Johnny Depp filmi The Tourist’den daha iyi bulundu!

Paylaş
Devamı

Christina Aguilera Yıldızına Kavuştu

Son albümünün başarısızlığı sonrası çıkacağı turneyi erteleyen ve Cher ile başrolleri paylaştığu Burlesque filminin tanıtımına yoğunlaşan Christina Aguilera Hollywood Walk of Fame’de kendi yldızına kavuştu (14 Kasım 2010)

Paylaş
Devamı

Christina Aguilera Kırmızı Halıda

Bu hafta kocası Jordan Bratman’dan ayrılacağını açıklayan Christina Aguilera AIDS yararına Los Angeles’da düzenlenen  galanın kırmızı halı görüntülerinde elbisesi ve kabarık saçlarıyla fazlasıyla dikkat çekiyor.

Paylaş
Devamı

Cher & Christina Aguilera Filmi Burlesque

Cher ve Christina Aguilera‘nın başrolleri Stanley Tucci ile paylaştıkları film Burlesque‘in posteri yayınlandı. 2010 Kasım ayında Amerika’da gösterime girecek olan filmi Steven Antin yazıp yönetmiş.

Paylaş
Devamı

MTV 2010 Sinema Ödülleri Gecesi

2010 MTV Sinema Ödülleri gecesine katılan müzik dünyasının ünlüleri arasında Katy Perry Snoop Dogg ve Christina Aguilera da vardı.

Paylaş
Devamı

Christina Aguilera Dergi Kapaklarını İstila Etti!

Yeni albümü Bionic’in yayınlanmasına bir aydan az zaman kala tanıtım çalışmalarına hız veren Christina Aguilera, Alman GQ dergisi sonrası Billboard, Out, Galaxie ve Latina dergilerinin son sayılarının kapaklarını süslüyor. Christina Aguilera’nın yeni albümden çıkan ilk single Not Myself  Tonight‘ın videosu,  Lady Gaga ve Madonna benzerlikleri sebebi ile dikkat çekmişti.

Paylaş
Devamı

Alman GQ Haziran 2010 Sayısının Kapağını Çıplak Christina Aguilera Süslüyor

Ünlü erkek dergisi GQ’nun Alman edisyonu için kamera karşısına geçen Christina Aguilera yeni albümü Bionic’ten yayınlanan ilk single Not Myself Tonight‘ın videosunda sergilediği seksi görüntülere bir yenisini ekleyerek  sadece eldiven ve çizmeleri ile derginin kapağını süslüyor.

Paylaş
Devamı

Yeni Christina Aguilera Videosunda Madonna / Lady Gaga Etkisi: Not Myself Tonight

Haziran ayında yayınlanacak olan dördüncü stüdyo albümü Bionic’in tanıtımına ilk single Not Myself Tonight’ın videosu ile başlayan Christina Aguilera hem Lady Gaga hem de Madonna etkisinde kalmışa benziyor. Lady Gaga’nın son yıllardaki başarısından korkmuş olmalı ki neredeyse 20 yıl önce Madonna tarafından yapılmış ve etkisi ve ilginçliği çoktan atlatılmış olan numaralara videosunda yer vermiş. Kopya…

Paylaş
Devamı