BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One Big Weekend Festivalinde kimler yoktu ki: Taylor Swift’den Muse’a, Foo Fighters’dan Florence and the Machine’e tam bir yıldız yağmuru olan festivalden harika...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One...

Devamı

muse

BBC Radio One Big Weekend’de Yıldız Yağmuru

23-24 Mayıs’ta Norwich’te yapılan BBC Radio One Big Weekend Festivalinde kimler yoktu ki: Taylor Swift’den Muse’a, Foo Fighters’dan Florence and the Machine’e tam bir yıldız yağmuru olan festivalden harika performanslar için tıklayın, daha fazlası için BBC1 YouTube sayfasına!  

Paylaş
Devamı

21. Yüzyılın En İyi Gitar Rifleri

Total Guitar dergisince yapılan anket sonucu 21. yüzyılın ilk 10 yılına damgasını vuran gitar rifleri belli oldu. En çok oyu Plug In Baby ile Muse aldı. İşte Plug In Baby ve listenin tamamı: 1. Muse — ‘Plug In Baby’ 2. Velvet Revolver — ‘Slither’ 3. Avenged Sevenfold — ‘Afterlife’ 4. Dream Theater — ‘The Dark…

Paylaş
Devamı

Grammy Ödülleri 2011: Muse

En İyi Rock Albüm Grammy’sini kazanan İngiliz Muse, Grammy sahnesinde Uprising’i seslendirdi. Solist Matt Bellamy’nin hamile sevgilisi ünlü aktris Kate Hudson da geceye katılanlar arasındaydı. Muse – Uprising: 2011 Grammy’s Yükleyen Viperous_Fox. – Diğer müzik videolarına göz atın.

Paylaş
Devamı

Matt Bellamy ve Kate Hudson’a Bebek Müjdesi

2010 Yazında başlayan ilişkiler giderek ciddileşen aktris Kate Hudson ve Muse’un esas adamı Matt Bellamy bebek bekliyor. Yeni filmi A Little Bit of Heaven’ın tanıtımı için Londra’da bulunan Kate Hudson Graham Norton Show’a katıldı ve henüz evlenmeyi düşünmediklerini anlattı.

Paylaş
Devamı

Matt Bellamy’nin New York Kaçamağı

Muse’un esas adamı Matthew Bellamy ve Amerikalı aktris Kate Hudson bu kez New York’un West Village bölgesinde yürüyüş yaparken görüntülenmişler.(10 Kasım 2010)

Paylaş
Devamı

Matthew Bellamy ve Kate Hudson Japonya’da

Haziran ayından beri ilişkileri devam eden Muse solisti Matthew Bellamy ve ünlü aktris Kate Hudson bu kez Japonya’da birlikte görüntülendi. Tokyo Narita Havaalanında paparazzilere yakalanan çiftin Japonya’da olmalarının senbebi Muse’un katılacağı Fuji Rock Festivali.

Paylaş
Devamı

Matthew Bellamy ve Kate Hudson Paris’te

Muse solisti Matthew Bellamy, ünlü aktris Kate Hudson ile Paris sokaklarında görüntülendi.

Paylaş
Devamı

Muse’dan Neutron Star Collision (Twilight Eclipse Soundtrack)

2010 Yazının en çok hasılat yapacak filmlerinden Twilight Saga: Eclipse’in film müzikleri her zaman olduğu gibi yine oldukça başarılı. 30 Haziran’da vizyona girecek filmin videosu yayınlanan ilk şarkısı daha önceki iki Twilight albümünde de yer alan Muse’dan. Neutron Star Collision (Love is Forever)’ın videosunu izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Muse, Madison Square Garden Konser Fotoğrafları (5 Mart 2010)

Muse, The Resistance turnesine Amerika’da devam ediyor. 5 Mart 2010 tarihinde New York, Madison Square Garden’da gerçekleşen konserin fotoğrafları oldukça etkileyici. Geçen yıl U2’nun 360 turnesinin bazı Amerika konserlerinde ön grup olarak sahneye çıkan Muse, U2’dan sahne showu açısından birşeyler kapmışa benziyor. İşte etkileyici konser fotoğraflarıyla Muse:

Paylaş
Devamı

Muse’dan Yeni Video: Resistance

Yeni Muse videosu Eylül 2009’da yayınlanan beşinci albümleri The Resistance’la aynı adı taşıyan üçüncü single’a geldi. The Resistance Live turnesinin İspanya ayağının Madrid konserinde kaydedilen görüntülerden oluşan video daha önce Muse konserine gitmeyenlere grubun canlı performansı hakkında fikir veriyor. Videoyu izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı