BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

Natalie Portman ve Marion Cotillard’dan sonra Dior’un seçimi olan Rihanna’nın yer aldığı, çekimleri Versailles Sarayında yapılan Secret Garden reklam filmi yayınlandı. Ünlü Fransız marka için Steve Klein’a da harika...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

Natalie Portman ve Marion Cotillard’dan sonra Dior’un...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

Natalie Portman ve Marion Cotillard’dan sonra Dior’un...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

Natalie Portman ve Marion Cotillard’dan sonra Dior’un...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

Natalie Portman ve Marion Cotillard’dan sonra Dior’un...

Devamı

reklam

Rihanna Dior’a Çok Yakıştı

Natalie Portman ve Marion Cotillard’dan sonra Dior’un seçimi olan Rihanna’nın yer aldığı, çekimleri Versailles Sarayında yapılan Secret Garden reklam filmi yayınlandı. Ünlü Fransız marka için Steve Klein’a da harika pozlar veren Rihanna her zamanki gibi göz kamaştırıyor.

Paylaş
Devamı

Lykke Li ve Gucci Voltranı Oluşturdu

İsveç’in indie pop prensesi Lykke Li son birkaç yıldır modelliğe iyice alıştı. Daha önce de bir Levi’s reklam kampanyasının yüzü idi ama bu kez büyük lige terfi etmiş gibi görünüyor! Lykke bu kez Gucci’nin 2015 Bahar & Yaz Koleksiyonu’nun yüzü olarak karşımızda. Kısa bir film havasındaki reklamda 2014 yılında yayınlanan I Never Learn albümünden Just Like…

Paylaş
Devamı

Gorillaz’dan Harika Konser Tanıtımı

14 ve 15 Eylül 2010’da Londra O2 Arena konserleri için hazırlanan tanıtımda, harika Gorillaz videolarının başrolünde olmaya alışmış çizgi kahramanlar Murdoc ve ekibi, Damon Albarn ve arkadaşlarının gölgesinde kalıyor! İşte O2 konserlerinin tanıtımı:

Paylaş
Devamı

Beyoncé’den Nintendo DS Style Savvy Reklamı

Nintendo DS’in moda oyunu Style Savvy’nin reklamında Beyoncé var. Kasım 2009’da yayınlanan oyunun reklam filmi Şubat 2010’da çekilmiş. Beyoncé’nin annesi ile kurmuş olduğu House of Deréon markasının kıyafetleri de geçen ay oyuna eklendi. Style Savvy reklamı için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Taylor Swift Sony Cyber-Shot Reklamı

Band Hero reklamından sonra Taylor Swift şimdi de Sony TX7 Cyber-Shot dijital kamera reklamında görünecek. Kameranın en önemli özelliğii-sweep  panorama modu ve geniş açılı çekimler yapabilmesi. Reklam filmini izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Photoshop Etkisi Olmadan Britney Spears

Britney Spears, Candie’s reklam kampanyası fotoğraflarının photoshop öncesi ve sonrası hallerini yayınladı. Medyada yayınlanan photoshoplu fotoğrafları gerçek sanan herkes ama özellikle gençler için önemli bir adım.

Paylaş
Devamı

John Lennon Citroen Reklamında!

Fransız araba markası Citroen’in yeni anti-retro DS3 modelinin reklamlarında Marilyn Monroe’nun yanısıra John Lennon’un da kullanılması sebebiyle Beatles hayranları reklama izin veren Yok Ono’ya ateş püskürüyor. İngiltere’de birkaç haftadır yayınlanan televizyon reklamının, hala yaşıyor olsa John Lennon tarafından onaylanmayacağını düşünen hayranlarına oğlu Sean Lennon’dan cevap geldi. Annesinin kararını destekleyen Sean Lennon, Yoko Ono’nun kararının sebebinin…

Paylaş
Devamı

Britney Spears’den 2010 Candie’s Reklam Çekimi

2009 yılından beri ayakkabı markası Candie’s ile işbirliği yapan Britney Spears’in, 2010 yılı Bahar koleksiyonu için hazırlanan reklam kampanyasında kullanılacak olan fotoğrafları Annie Leibovitz, Mark Seliger ve Terry Richardson tarafından çekildi.

Paylaş
Devamı

Kiss’den Dr Pepper Reklamı

Iggy Pop‘dan sonra Kiss de reklam dünyasına atıldı. 2009’da ondokuzuncu albümleri Sonic Boom’u yayınlayan efsanevi Kiss’in gazlı içecek Dr Pepper reklamı oldukça eğlenceli. Son albümleri ile eleştirmenlerden de tam puan alan Kiss’in kirazlı Dr Pepper reklamını izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Reklam Yıldızı Iggy Pop

Iggy Pop da Slash, Alice Cooper ve John Lydon gibi rekalm yıldızı oldu ve Swiftcover Sigorta şirketinin reklam kampanyasının yüzü olmaya 2010 yılında da devam ediyor. Kampanya Iggy Pop ve  kuklası küçük Iggy’nin maceralarından oluşuyor. Iggy Pop Swiftcover sigortanın faydalarını anlatırken, küçük Iggy çılgınlık peşinde oluyor. İşte son tv reklamı:

Paylaş
Devamı