BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

24 Nisan Cumartesi gecesi Precious‘ın başrol oyuncusu başarılı aktris Gabourey Sidibe’ın sunduğu  Saturday Night Live’a konuk olan MGMT ikinci albümleri Congratulations‘dan ilk single Flash Delirium ve albümün yedinci şarkısı...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

24 Nisan Cumartesi gecesi Precious‘ın başrol oyuncusu...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

24 Nisan Cumartesi gecesi Precious‘ın başrol oyuncusu...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

24 Nisan Cumartesi gecesi Precious‘ın başrol oyuncusu...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

24 Nisan Cumartesi gecesi Precious‘ın başrol oyuncusu...

Devamı

saturday night live

MGMT Yeni Şarkılarıyla Saturday Night Live’da (24.04.2010)

24 Nisan Cumartesi gecesi Precious‘ın başrol oyuncusu başarılı aktris Gabourey Sidibe’ın sunduğu  Saturday Night Live’a konuk olan MGMT ikinci albümleri Congratulations‘dan ilk single Flash Delirium ve albümün yedinci şarkısı Brian Eno’yu seslendirdi. MGMT’den Brian Eno’yu izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Pearl Jam Saturday Night Live’a Konuk Oldu (13.03.2010)

Eylül 2009’da yayınlanan dokuzuncu Pearl Jam albümü Backspacer’dan Just Breath ve Unthought Known’u ünlü aktör Jude Law’un sunduğu 13 Mart tarihli Saturday Night Live komedi showunda canlı söyleyen Pearl Jam’in Haziran 2010’da Avrupa turnesine çıkması bekleniyor. İşte Saturday Night Live performansı ile Pearl Jam:

Paylaş
Devamı

Them Crooked Vultures Saturday Night Live’a Konuk Oldu

John Paul Jones (Led Zeppelin), Josh Homme (Queens of the Stone Age) ve Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters)’dan oluşan en yeni süpergrup Them Crooked Vultures, grubun adını taşıyan ilk albümünü 2009’un Kasım ayında yayınlamıştı. 6 Şubat Cumartesi akşamı Saturday Night Live’a konuk olan gruptan Mind Eraser No Chaser’ı izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Alicia Keys Andy Samberg ile Saturday Night Live Skecinde

Aralık 2009’da Saturday Night Live’a konuk olan Rihanna gibi Alicia Keys de 9 Ocak Cumartesi akşamı programa katıldı ve  komedyen Andy Samberg ile eğlenceli bir skeçte rol aldı. Yeni albümü Element of Freedom‘dan iki şarkı seslendiren Alicia Keys’in Andy Samberg ile yaptığı seksi telefon konuşmasını izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Muse Saturday Night Live’a Konuk Oldu: Uprising

19 Aralık Cumartesi akşamı aktör James Franco’nun sunduğu Satuday Night Live programına konuk olan Muse, 2006 yılı albümleri Black Holes and Revelations’dan Starlight ve son albümleri The Resistance’dan Uprising’i seslendirdi. Eylül ayında yayınlanan The Resistence’ın ilk single’ı Uprising’in SNL yorumunu izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Shakira’dan Yeni Albüm: She Wolf

Shakira yeni albümü She Wolf‘un tanıtımı için tv programlarını gezmeye başladı. Geçen hafta Dancing With the Stars adlı dans yarışmasında Did It Again‘i söyleyen Shakira, 18 Ekim akşamı ünlü skeç komedi programı Saturday Night Live‘a müzikal konuk olarak katıldı. Albümle aynı adı taşıyan She Wolf‘u canlı dinlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Lady Gaga ve Madonna Kapıştı

3 ekim Cumartesi akşamı ünlü komedi programı Saturday Night Live‘da Lady Gaga müzikal konuk idi. Aktör Ryan Reynolds’ın sunduğu programın skeçlerinden birinde Lady Gaga’ya, Celebration albümünün tanıtımı için New York’ta bulunan Madonna da eşlik etti. Saturday Night Live skeçlerinde genellikle olduğu üzere, tam bir senaryo yoktu ve doğaçlama skeç biraz çığrından çıktı! Ama Britney Spears…

Paylaş
Devamı