BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

Sevgiliden ayrilmak  her yaşta zordur. Rolling Stone, acil bir ayrilik durumunda dinlenebilecek en iyi 10 rock şarkıyı okurlarından aldığı anket sonuçlarına göre listelemiş. Başı çeken Led Zeppelin’den I’m Gonna Leave...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

Sevgiliden ayrilmak  her yaşta zordur. Rolling Stone,...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

Sevgiliden ayrilmak  her yaşta zordur. Rolling Stone,...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

Sevgiliden ayrilmak  her yaşta zordur. Rolling Stone,...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

Sevgiliden ayrilmak  her yaşta zordur. Rolling Stone,...

Devamı

slash

Top 10 Ayrilik Şarkısı – ROCK

Sevgiliden ayrilmak  her yaşta zordur. Rolling Stone, acil bir ayrilik durumunda dinlenebilecek en iyi 10 rock şarkıyı okurlarından aldığı anket sonuçlarına göre listelemiş. Başı çeken Led Zeppelin’den I’m Gonna Leave You’nun 1969 yılı görüntüleri ile başlayalım: İşte listenin tamamı: 1. Babe I’m Gonna Leave You – Led Zeppelin 2. Don’t Cry – Guns N’ Roses 3 Eleanor…

Paylaş
Devamı

Michael Jackson -MTV Ödül Töreni (1995)

25 Haziran 2009’da hayata veda eden Michael Jackson’ı anmak için sayısız şarkı sayısız performans var şüphesiz.  1993 yılında kendisine yöneltilen çocuk tacizi suçlamalarından sonra yayınlanan ilk albümü olan HIStory: Past, Present and Future, Book I iki CDden oluşuyor ve eski klasiklerle birlikte yeni şarkılar da içeriyordu. Albümün 1995 yılının Haziran’ında yayınlananmasından birkaç ay sonra MTV…

Paylaş
Devamı

Slash ve Oğlu Cash

Guns N’Roses’ın efsanevi gitarsiti olarak akıllarda yer eden Slash 6 yaşındaki  oğlu Cash ile Los Angeles havaalanında görüntülenmiş. (15 Nisan 2011)

Paylaş
Devamı

Black Eyed Peas’in Super Bowl Konseri

Amerikalılar için yılın en önemli pazar günü Amerikan futbolu NFL liginin bir numarasının belirlendiği maçın oynandığı Super Bowl. Bu yıl 6 Şubat 2011’de gerçekleşen şampiyonluk maçının devresinde Black Eyed Peas konser verdi.  Slash’in de konuk olduğu etkileyici sahne şovuyla Black Eyed Peas’i izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Slash Ailesiyle Kiss Fm Partisinde

Slash, karısı Perla Ferrar Hudson ve iki oğulları 8 yaşındaki London Emilio ve 6 yaşındaki Cash Anthony ile California’da gerçekleşen Kiss FM erken yılbaşı partisine katıldı. (4 Aralık 2010)

Paylaş
Devamı

Slash ve Fergie’den Tehlikeli Video: Beautiful Dangerous

Guns N’Roses’ın efsanevi gitaristi Slash’in kendi adını taşıyan ve Mart 2010’da yayınlanan solo albümünden çıkan son single Fergie ile işbirliği yaptığı Beautiful Dangerous oldu. Videoda saplantılı bir Slash hayranını canlandıran Fergie’yi izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Slash’in Konuğu LEMMY (Download Festival)

İngilizlerin Download Festivalinde sahneye çıkan Slash’in seyircilere büyük bir sürprizi vardı. Yeni  solo albümünden Dr Alibi için Motörhead’den Lemmy’i sahneye çağıran Slash müzikseverlere unutulmaz bir gün yaşattı. Lemmy ve Slash’den Dr Alibi için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Rihanna’dan Yeni Video: Rockstar 101

Rated R albümünden yayınlanan dördüncü single Rockstar 101’de Rihanna’ya gitarda Slash  eşlik ediyor. Rude Boy ve  Hard videolarından da sorumlu olan  Melina Matsoukas tarafından yönetilen videoda Blink-182’den Travis Barker‘ı da davulda görmek mümkün. Rockstar 101’i izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Reklam Yıldızı Rock Starlar: John Lydon, Slash, Alice Cooper

Ünlülerin reklam yıldızlığına soyunması belki çok sıradan gelebilir. Ama Punk’ın sesi John Lydon’ı tereyağı, Alice Cooper’ı kırtasiye, Guns N’Roses’ın cool gitaristi Slash’i Volkswagen reklamında görmek ister istemez şaşırtıcı oluyor. Bu ilginç reklamlar kaçmaz!

Paylaş
Devamı

Slash, Cypress Hill ve Fergie’den Paradise City Yorumu

11 Kasım’da Japonya’da yayınlanan ve Japon hard rock grubu  B’Z solisti Koshi Inaba ile işbirliği yaptığı Sahara single’ının B-side’ı için Cypress Hill ve  Fergie ile eski grubu Guns N’ Roses‘dan Paradise City‘i tekrar kaydeden Slash, yeni albümü Slash and Friends‘te Ozzy Osbourne, Chris Cornell, Dave Grohl, Flea ve Steven Adler ile de çalışmış. İşte Paradise…

Paylaş
Devamı