BB8'e Reggie Watts'dan Serenad

2011 Golden Globe En İyi Komedi dizisi seçilen Glee bu kez Michael Jackson’ın Thriller’ını canlandırdı. İşte futbol sahası konsepti ile Glee ekibinin Thriller denemesi ve özleyenler (ve bilmeyenler) için...

Devamı
To Bring You My Love: PJ Harvey vs Courtney Love

2011 Golden Globe En İyi Komedi dizisi...

Devamı
Google'dan Dev Hizmet: CHROME MUSIC LAB

2011 Golden Globe En İyi Komedi dizisi...

Devamı
Violent Femmes Geri Döndü

2011 Golden Globe En İyi Komedi dizisi...

Devamı
Bob Dylan Arşivinin En İlginç Parçaları

2011 Golden Globe En İyi Komedi dizisi...

Devamı

glee

Glee Ekibinden Thriller Denemesi

2011 Golden Globe En İyi Komedi dizisi seçilen Glee bu kez Michael Jackson’ın Thriller’ını canlandırdı. İşte futbol sahası konsepti ile Glee ekibinin Thriller denemesi ve özleyenler (ve bilmeyenler) için Michael Jackson’ın unutulmaz Thriller videosu:

Paylaş
Devamı

Physical: Olivia Newton John vs GLEE

Geçen hafta Madonna özel bölümü ile harikalar yaratan müzikal gençlik dizisi GLEE ekibi bu hafta da Grease müzikalinin unutulmaz esas kızı Olivia Newton-John’un en bilinen hit şarkısı Physical’ı yeniden yorumladı. Mart ayında Billboard’ın yayınladığı en seksi 50 şarkı listesinin zirvesinde olan ve 1981 yılında 10 hafta Amerikan listelerinde 1 numarada kalan Physical’ı önce Olivia Newton John’dan…

Paylaş
Devamı

Gwyneth Paltrow’dan Cee Lo’ya Selam: Forget You!

Coldplay’den Chris Martin ile evli olan Gwyneth Paltrow müzikal gençlik dizisi Glee’nin gelecek hafta yayınlanacak olan The Substitute adlı  2. sezon 7. bölümüne hem konuk oldu hem de Cee Lo’nun artık klasikleşen F**k You şarkısını malum bölümünü Forget You ile değiştirerek söyledi. İşte Gwyneth’in performansı:

Paylaş
Devamı

Glee Simpsons’a Konuk Oluyor

Simpsons’ın 22. sezonu Glee’nin misafirliği ile başlıyor. Fox’un yeni dönem başarılı dizisi Glee’nin 22 yıldır ekranlarda olan Simpsons’a heyecan katacağı doğru ama Sue Sylvester’ın dahil edilmemesi büyük eksiklik! İşte 22. sezon açılışından Glee bölümü:

Paylaş
Devamı

Britney Spears GLEE Çekiminde

Britney Spears geçen yılın en beğenilen yeni dizilerinden GLEE‘nin ikinci sezonuna konuk olacak. Britney özel bölümü için, Me Against the Music videosunu yeniden canlandıran ekip oldukça eğlenmiş. Twitter hesabından fotoğrafları paylaşan Britney Spears,  Britanny’yi canlandıran Heather Morris ve dizinin yaratıcısı Ryan Murphy ile de poz vermiş.

Paylaş
Devamı

Dream On: Aerosmith vs GLEE

1973  yılında yayınlanan ilk Aerosmith albümünün ilk single’ı olan Dream On aynı zamanda grubun ilk hit şarkısı olmuştu. Aerosmith’in 1994 Rio konserinden görüntülerle Dream On’un orijinali için tıklayın: How I Met Your Mother dizisinin yıldızı Neil Patrick Harris’in GLEE dizisine konuk olduğu birinci sezonun 19. bölümüne de adını veren şarkıyı Matthew Morrison ve Neil Patrick…

Paylaş
Devamı

Glee’den Madonna’ya Saygı Duruşu: Vogue

Üç aylık bir aradan sonra ilk sezonun ikinci yarısına hızlı giriş yapan bu yılın en eğlenceli yeni dizisi Glee, 20 Nisan 2010’da yayınlanacak olan The Power of Madonna adlı özel Madonna bölümü öncesi Koç Sue Sylvester’dan Madonna’nın Vogue videosunu yayınladı. Sert koç Sue Sylvester’ın Madonna halini izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Glee, Golden Globe Fatihi

Müzikseverler için yılın en sürpriz dizisi kuşkusuz Glee olmuştu. Bu müzikal gençlik dizisi dün gece düzenlenen Golden Globe ödüllerinde en iyi komedi/müzikal dalında en iyi dizi ödülünü aldı. Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy’nin ödül kabul konuşmasını izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Glee 2 Albümüne Roma’da Flashmob Kutlaması

Yeni gençlik dizisi Glee’nin diğer benzerlerinden büyük bir farkı var. Bu dizi aynı zamanda bir müzikal. İlk sezonu Nisan ayına kadar ekranlara dönmeyecek olan Glee‘nin önce ikinci soundtrack albümü yayınlandı, sonra da ilk sezonun ilk 13 bölümünün DVDsi. Roma’da tanıtım amaçlı düzenlenen flashmob dizi kadar olmasa da oldukça eğlenceli. İtalyanlardan Glee izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı

Glee Dört Dalda Golden Globe Adayı

Müzikal gençlik dizisi Glee Nisan ayına kadar ekranlara veda etti ama sevilen dizinin kahramanlarına 67. Golden Globe ödül töreninde rastlayacağız. Dört dalda ödüle aday olan Glee’nin geçen hafta yayınlanan 13. bölümden You Can’t Always Get What You Want (Rolling Stones klasiği) izlemek için tıklayın:

Paylaş
Devamı